Kralovna.cz

OnLine rezervace letenek pomocí systému Královna.cz - Rychlý a spolehlivý nástroj pro rezervování letenek.

• Letenky.1x.cz & Královna.cz •
.

Rezervační formulář systému Královna.cz

O rezervačním systému www.kralovna.cz

Představujeme Vám jednoducý, spolehlivý, a rychlý nástroj pro rezervování letenek on-line ve kterém zarezervujete nejvýhodnější letenku na trhu za pár minut.

Proč právě Královnu?

Přináší několik vylepšení a mnoho dalších výhod:

Postup rezervace
  1. Rychle a jednoduše zarezervujete svoji letenku za nejvýhodnější dostupnou cenu. Výhody, které vám tento systém přináší naleznete o pár řádků výše.
  2. Po provedení rezervace obdržíte emailem její potvrzení. Překontrolujte prosím veškeré údaje, především jméno cestujícího, data odletu a návratu a destinaci
  3. Potvrzení bude obsahovat termín, do kdy je nutné dle podmínek letecké společnosti uhradit a vystavit
  4. Rovněž budete kontaktováni pracovníky call centra, kteří se s vámi dohodnou na dodání letenky: elektronicky; na letišti v Praze; v pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Českých Budějovicích, ve Zlíně nebo poštou)

U příležitosti veletrhu HOLIDAY WORLD v Praze byl představen rezervační nástroj pro on-line rezervování letenek www.kralovna.cz, který s sebou přináší hned několik zásadních vylepšení oproti obdobným systémům. Během prezentace managerky pro prodej letenek, v Kongresovém centru se návštěvníci dozvěděli, jak rychlé a snadné je provedení rezervace letenky a dále to, že systém vždy za klienta ověřuje volnou kapacitu za vybranou cenu 7 dní před a po zadaném termínu, aby klient mohl sám dle nabídnutých kalendáříků zvážit, kdy bude nejvýhodnější cestovat, že novinkou a zároveň samozřejmostí je současné vyhledání ceny a volných míst z Prahy i z blízkých letišť ve Vídni a v Bratislavě v 1 kroku, neboť nabídka z těchto letišť může být výhodnější. Systém zaručuje téměř 100% úspěšnost provedení rezervace i u složitějších "vícepřestupových" letů. Novinkou je "akční nabídka" na www.kralovna.cz (seznam nejlevnějších akčních cen letenek), kde klient spolu s cenou po jednom jediném kliknutí vidí skutečně volná místa pro několik týdnů dopředu pro cestu tam i zpět.

Královna.cz nabízí možnost úhrady platební kartou přímo v rezervačním formuláři, abychom vám zakoupení letenky zjednodušili a zrychlili tím celý proces. Realizaci plateb kartou jsme svěřili moderní aplikaci kartových Asociací MasterCard a Visa 3D Secure.

Kanceláře Královny:
Letenky.1x.cz - peeeetr(závináč)gmail.com - 2007